Aktualności...

Mr Cook - Twój przyjaciel w kuchni.

Szafran hiszpańki I gatunek !

04.08.2011r.

Miło nam Państwa poinformować, iż rozpoczęliśmy import hiszpańskiego szafranu I gatunku według normy ISO. Zapraszamy do zakupu! Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz luzem!

Hiszpańska wędzona papryka – Nowość!

30.06.2011r.

Odpowiadając na zapotrzebowanie znawców hiszpańskiej kuchni i wielbicieli wędzonej papryki sprowadziliśmy ją dla Państwa z hiszpańskiego regionu „De la Vera”. Swój wyjątkowy zapach dymu wędzarniczego zawdzięcza procesowi suszenia poprzez wędzenie na drewnie dębowym. To unikatowy produkt! Jest w 100% naturalny, bez aromatów i innych dodatków! Dostępny w opakowaniach detalicznych oraz luzem. Uwaga! Podobno uzależnia!

Sos pieczeniowy do kurczaka i drobiu - Nowość!

14.11.2010r.

Dania z drobiu są bardzo popularne zarówno na naszych domowych stołach jak i w gastronomii. Sos pieczeniowy drobiowy Mr Cook?a podkreśla smak mięs drobiowych. Świętnie komponuje się z kluskami, puree ziemniaczanym i gotowanymi ziemniakami? nie mniej kto z Nas nie ma czasem ochoty otoczyć frytek lub pieczonych ziemniaczków w sosie? który idealnie komponuje się z drobiem!

Złombol 2010

21.09.2010r.

Miło nam Państwa poinformować, iż jak co roku wspieramy rajd charytatywny Złombol. Podobnie jak w ubiegłych latach firma Mr Cook jest darczyńcą Złombolu, a Dyrektor Handlowy naszej firmy ? ze swoimi przyjaciółmi uczestniczyli w rajdzie. Pojechali sprawdzonym już Żukiem, który szczęśliwie i bez awarii pozwolił im dojechać do Azji. Równie szczęśliwie - chodź z przygodami wrócili do Katowic. Tegoroczna edycja Złombolu okazała się największym rajdem pod znakiem ?Złombol? w historii.

Pomidory ze słonecznej Italii z oregano i chilli - Nowość!

05.09.2010r.

W odpowiedzi na liczne prośby naszych klientów wprowadzamy nową mieszankę - Pomidory ze słonecznej Italii z oregano i chilli. Podobnie jak pomidory z czosnkiem i bazylią świetnie będzie się komponować do dań kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej. Od naszych klientów wiemy, że obie mieszanki świetnie smakują z jajecznicą, tostami, kanapkami i sałatkami!

Strona główna

Witaj na naszej stronie głownej

Witamy na stronie!

 

Zachęcamy do uważnego zapoznania się z zawartością serwisu internetowego Mr Cook'a. Pomoże to w poznaniu naszej firmy i ułatwi dobór właściwych produktów z naszej oferty. W razie wątpliwości służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Również w zakresie produktów niestandardowych, nietypowych, niszowych oraz produkowanych na wyłączność odbiorcy.

 

O firmie

 

Firma Mr Cook istnieje na rynku od 1982 roku. Swoją ofertę kierujemy głównie do klientów z sektora HoReCa (Hotele, Restauracje, Catering), zbiorowego żywienia oraz sektora business-to-business.

Zajmujemy się produkcją, konfekcjonowaniem (również usługowym) oraz importem przypraw i surowców. Gwarantujemy powtarzalną jakość produktów oraz terminowość dostaw.

Posiadamy wdrożony system HACCP. Przyprawa do zup i potraw w płynie oraz przyprawa uniwersalna stanowią trzon oferty przeznaczonej dla rynku detalicznego, która w najbliższym czasie będzie się rozwijać.

[Czytaj więcej]

Nasza oferta...

W bardzo dużym skrócie - Szczegóły w katalogu!

 
  • Przyprawy do zup i potraw w płynie.
  • Mieszanki przyprawowe, buliony, rosoły, sosy i zupy.
  • Przyprawy jednorodne, zioła i susze warzywne.
  • Surowce i dodatki dla przemysłu spożywczego.
  • Produkty ekologiczne.